Jeśli jesteś fanem historii i kultury, to koniecznie odwiedź Muzeum Ziemi Augustowskiej. Wraz z nami możesz odkryć dawne czasy i historię naszego regionu. Aby ułatwić Ci zwiedzanie, stworzyliśmy wygodny system online do zakupu biletów na wizyty w naszych placówkach – DZIAŁAJ SZYBCO I BEZPIECZNIE!

System biletowy jest szybki i łatwy do użycia. Aby skorzystać z tej usługi, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić naszą stronę internetową, gdzie możesz wybrać rodzaj biletu i datę jego ważności. Płacisz przez sieć bezpiecznym płatnościami online lub możesz wpłacić gotówkę przelewem bankowym.

Nasza oferta obejmuje również specjalne oferty bezpłatnych biletów dla studentów, a także bilety dla nauczycieli i grup zorganizowanych. Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących zakupu biletów, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!

Rezerwuj swoje miejsce w Muzeum Ziemi Augustowskiej już dziś przez nasz system online – przekonaj się sam, jak łatwe i przyjemne może być moje muzealne doznania!

Możliwośc zarezerwowania biletów online na Muzeum Ziemi Augustowskiej jest świetnym ułatwieniem dla wszystkich tych, którzy chcą odwiedzić ten wyjątkowy lokalny skarb. System jest prosty i można go bezproblemowo używać, aby zarezerwować sobie miejsce.

Muzeum Ziemi Augustowskiej – bo niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak przyciągające jest to miejsce – poświęcone jest całościowej ochronie i upamiętnieniu bogatej historii regionu. To unikalne miejsce pozwala odkrywać sekrety i historię Augustowa, od dokumentacji archeologicznych i numizmatycznych po sztukę ludową i sztukę europejską.

Wizytówką muzeum jest planetarium, które łączy powietrze, liście, królestwo flory i fauny oraz surowce natury w jedną harmonijną całość. Interaktywne nowoczesne wystawy wyjaśniają dzieje miasta i planety oraz tańczące ptaki, grube koty i lemury, a także odległe galaktyki i roślinne czary!

Wiemy też, że ceny biletów w muzeum są bardzo przystępne. Bilet normalny trwa 45 minut i kosztuje jedynie 10 złotych plus 2 złote za ewentualne ubezpieczenie w trakcie pobytu. Rejestracja przez system rezerwacji online umożliwi Ci osiągnięcie tego celu oraz wykupienie biletu bez dodatkowego stresu. System jest łatwy w obsłudze i można go bezproblemowo używać do rezerwacji Twoich miejsc, więc czemu by nie skorzystać?

Na Mazurach, w mieście Augustów znajduje się Muzeum Ziemi Augustowskiej. To jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce i obowiązkowy punkt na trasie każdego turysty. Aby ułatwić odwiedzającym zwiedzanie, Muzeum umożliwia kupno biletów online poprzez system zintegrowany z naszym serwisem internetowym.

Kupując bilet online, nie tylko oszczędzasz swój cenny czas, ale także unikasz długich kolejek do kasy. Proces rezerwacji jest prosty i szybki — wystarczy kilka kliknięć, aby zarezerwować konkretny termin, a potem otrzymać maila potwierdzającego rezerwację.

Muzeum Ziemi Augustowskiej to świetna okazja do poznania lokalnej kultury. W samym sercu Augustowa, muzeum oferuje interaktywne warsztaty dla każdej grupy wiekowej! Od lekcji o faunie i florze tego regionu, po prelekcje miasta. Dla rodzin z dziećmi to wspaniała okazja do poznania regionu oraz stanie twarzą w twarz z lokalnymi pracownikami.

Nasza oferta obejmuje również edukacyjne zajęcia polegające na uczeniu się rzek i jezior Augustowskich. Dla indywidualnych gości oraz grup turystycznych i przyjacielskich grupy proponujemy atrakcyjne ceny biletów. Rezerwuj bilet już teraz przez nasz system online!